top of page
UNICAR Capoeira Katowice
UNICAR Capoeira Katowice
UNICAR Capoeira Katowice
UNICAR Capoeira Katowice
UNICAR Capoeira Katowice

akademia CAPOEIRA

KATOWICE

Nasze atuty to:

doświadczenie i 20 lat tradycji, wykwalifikowana kadra,

perfekcyjna lokalizacja w samym centrum i własny parking.

Skoro jesteś na tej stronie to znak, że capoeira już Cię zainteresowała.

Teraz przyjdź na zajęcia i spróbuj. Próbny trening da Ci prawdziwe pojęcie o capoeira, a następne kilka zajęć odkryje przed Tobą nowe obszary i możliwości.

Grupa dla dorosłych

Często pytacie czy nie jesteście za starzy, za młodzi, zbyt zastani, za otyli itp. itd.Mamy metody na każdego z Was. Pomożemy wam zyskać sprawność, zdrowie, kondycję, dobre samopoczucie i pozytywną energię, wspaniałą sylwetkę, a przede wszystkim nauczymy  capoeira - oryginalnej sztuki walki z Brazylii. Teraz wszystko w Twoich rękach. SKORZYSTAJ Z LEKCJI PRÓBNEJ ZA FREE! Zabierz ze sobą luźny strój sportowy (spodnie dresowe i t-shirt, buty niekoniecznie - ćwiczymy na boso)

Grupa dla dzieci

CAPOEIRA TO NAJLEPSZA DYSCYPLINA DLA DZIECI. Harmonijnie rozwija i wzmacnia całe ciało, niweluje wady postawy i daje ponadprzeciętną sprawność. Ciekawe i urozmaicone zajęcia nie nudzą młodych adeptów. Dzieci uczą się poprzez zabawę, ruch, taniec, akrobatykę, grę na instrumentach. Mali adepci kształtują również swój umysł, kreatywność, dyscyplinę i i wytrwałość. Najlepsze co możesz zrobić dla dziecka to zapisać je na capoeira. Capoeira otworzy je na świat szeroko pojętego sportu. Sprawność, którą zyska przyda się w przyszłości przy każdej innej dyscyplinie.

layer 1-u7452.png
capoeira-kids-1.png
capoeira-png-2.png

Jak się zapisać?

Pierwsze

zajęcia

Nie musisz się zapisywać.

Po prostu przyjdź na zajęcia.

Nic nie płacisz

Pierwsze zajęcia zawsze gratis

Strój

Weź luźny strój, t-shirt i spodnie dresowe. Ćwiczymy na boso.

Akceptujemy karty

Masz Multisporta lub Fitprofit trenujesz bez opłat.

Capoeira Katowice Trenerzy
About

UNICAR - União Internacional de Capoeira Regional, czyli Międzynarodowa Unia Capoeiry Regional - to grupa capoeiry o międzynarodowym zasięgu. Wywodzi się z kolebki tej sztuki walki, miasta Salvador, będącego stolicą stanu Bahia w północno-wschodniej Brazylii. Nasi nauczyciele są spadkobiercami tradycji mestre Bimby, twórcy stylu znanego jako capoeira regional. Jest on szybki i dynamiczny, a nacisk kładzie się w nim na skuteczność w walce. Capoeira posiada ogromny walor widowiskowy. Tradycyjne rytmy grane na etnicznych instrumentach, radosny śpiew ludzi tworzących krąg oraz płynne, akrobatyczne ruchy zawodników walczących z użyciem kopnięć i uników - to wszystko świetnie sprawdza się jako uniwersalny trening całego ciała. 

Kadra

Kadra

UNICAR Capoeira Katowice to znakomita i doświadczona kadra. Grono instruktorów posiadających najwyższe w Polsce stopnie szkoleniowe. Jesteśmy gronem pozytywnych i uśmiechniętych ludzi. Razem z naszymi uczniami tworzymy otwartą społeczność, która czeka także na Ciebie. Nasi mistrzowie - mestre Marinheiro, mestre Nelsinho, mestre Saguin, mestre Traíra i mestre Zambi - należą do trzeciego pokolenia wywodzącego się z akademii twórcy capoeira regional - mestre Bimba. W Katowicach nauczają: contramestre Sem Memória (Adam Faba) - prekursor capoeira w Polsce, oraz professores: Esquilo, professor Mano, estagiarios: Hiena, Majkel i Pirata.

Treningi

Training

Zapraszamy na zajęcia do III L.O. im. A. Mickiewicza, ul. Mickiewicza 11

(samo centrum obok Supersamu)

Grupa dla dorosłych

Poniedziałek, Środa, Piątek 18:30 do 20:00

Grupa dla dzieci

Wtorek, Czwartek 17:30 do 18:30

Pierwszy trening zawsze gratis. Akceptujemy karty Multisport i FitProfit

CZYTAJ WIĘCEJ

Capoeira Katowice UNICAR
Kontakt
bottom of page